• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

/Files/images/м15.jpg

До революції 1917 року в селі було тільки дві початкові школи, з яких одна земська була відкрита в 1882 році, а друга – залізнична – в 1908 році. В них навчалося від 120 до 130 дітей, переважно хлопчиків, але повний курс навчання закінчували не всі учні школи. В селі було лише 6 чоловік з вищою освітою: лікар, непрацездатний інженер з дворян і 4 сини священників. Останні постійно в селі не жили. З середньою освітою було 6 вчителів, 2 медичних працівника і десятка півтора синів і службовців.

На початок 30-х років у селі уже було дві семирічки і одна початкова школа. Восени 1936 року одна із семирічок була перетворена на середню. Директором школи став Цибенко Василь Іванович. Початкова школа розміщувалась біля сучасного заводу « Сільгозмаш». Директором був Захарченко П. В школі навчалося 273 учня.

У післявоєнний час працює загальноосвітня політехнічна середня школа з виробничим навчанням, де навчається 602 учні і вечірня школа робітничої молоді, де навчається 45 чоловік. Збудовано двоповерховий будинок для майстерень і кабінетів хімії та фізики, будинок на 2 класні кімнати і гуртожиток.

На середину 60- х років в селищі працює середня загальноосвітня трудова політехнічна та консультативний пункт заочної школи. В школі навчається 550 учнів, працює 32 вчителі, з них 24 з вищою освітою. При школі працює педагогічний університет для батьків, де навчається 50 батьків.

Великою повагою користуються вчителі школи Дмитренко О.М., Несторенко Г.Р., які застосовують передові методи навчання, дають глибокі, міцні знання учням.

Середня школа має всі необхідні умови для навчання. При школі є три спеціальні кабінети з фізики, хімії та технічних засобів, які оснащені всім необхідним. Є дві майстерні по дереву і металу на 22 робочі місця кожна. В шкільних майстернях розміщено 12 токарно – гвинторізних, свердлильних, фугувальних та інших станків. При школі працюють дві групи продовженого дня на 70 учнів, інвентар на 25 місць, їдальня.

На сьогодні у школі працює 25 учителів, навчається більш як 160 учнів

Кiлькiсть переглядiв: 328

Коментарi